PODMÍNKY PRONÁJMU

Kontakt:

info@pronajemobytnaku.cz

+420 776 354 541

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY

Tyto podmínky jsou pouze stručným shrnutím některých hlavních bodů. Plné znění našich obchodních podmínek najdete zde. Prosíme, abyste se před podpisem smlouvy o pronájmu detailně seznámili s plným zněním podmínek.

1) Všichni řidiči auta musejí mít aspoň 3 roky řidičák sk. B a musí jim být alespoň 21 let. Auto můžou řídit pouze osoby uvedené ve smlouvě.

2) Abychom vám auto půjčili, budeme potřebovat 2 vaše průkazy totožnosti (občanka, pas, řidičák). Pokud si auto půjčujete na firmu, prosíme si ještě živnosťák nebo výpis z obchodního rejstříku. Doklady si okopírujeme a budeme s nimi zacházet podle pravidel GDPR.

3) Je nám jasné, že je vám jasné, že v autě se nesmí kouřit a krom vaření na vestavěném plynovém vařiči ani jinak rozdělávat oheň, ale říct to musíme…

Nepoužívejte taky prosím jiný toaletní papír než ten určený do chemických WC.

4) Je nám taky jasné, že někteří z vás by rádi s sebou třeba svého psa… Domácí mazlíčci jsou tedy povoleni po předchozí domluvě a za poplatek 100 Kč/den.

5) Aby všechno optimálně fungovalo i pro vás jako naše zákazníky, rozhodli jsme se stanovit minimální dobu pronájmu na 5 dní a v letní sezóně na 7 dní. Zimní sezóna zahrnuje listopad, prosinec, leden a únor. Jarní a podzimní sezóna zahrnuje březen, duben, květen a říjen. Letní sezóna pak červen, červenec, srpen a září.

6) Auto vám zarezervujeme ihned po podpisu smlouvy a zaplacení zálohy. Vratná kauce má výši 30 000 Kč a slouží k případnému krytí škod, které nepokrývá havarijní pojištění (spoluúčast, neodstranitelné znečištění, zničení interiéru apod.). 

Částka za pronájem auta je splatná dle údajů uvedených ve smlouvě a informace ke storno poplatkům najdete níže na této stránce. Cenu pronájmu si můžete spočítat podle informací uvedených v ceníku.

Komunikace mezi námi může probíhat čistě elektronickou formou, finální dokumenty podepíšeme osobně při předávání auta.

7) Počet ujetých kilometrů není omezen.

PŘEDÁVÁNÍ A VRACENÍ AUTA 

1) Auto Affinity HUGO pro vás bude k dispozici na našem předávacím místě v Českých Budějovicích na ulici Čechova 54.  Po předchozí domluvě jsme vám auto rovněž schopni dovézt na smluvené místo za poplatek uvedený v ceníku. Vaše osobní auto může po dobu vašeho výletu parkovat u nás.

2) Pokud jste si u nás auto ještě nepůjčovali, počítejte, že předání bude chvíli trvat, abychom vám vysvětlili, jak celý obytňák funguje (počítejte aspoň 30–60 minut), všechno si zkontrolovali a podepsali lejstra.

3) My vám auto dodáme: čisté, s plnou nádrží nafty, plnou plynovou bombou, plnou nádrží vody a prázdnou nádrží odpadní vody i WC.

V autě budete rovněž mít peřiny a povlečení (pokud o toto příplatkové vybavení máte zájem), komplet kuchyňské vybavení, chemii na záchod a speciální toaletní papír pro tyto záchody, kempingový stůl a židličky a potřeby pro úklid + případně další příplatkové věci, na kterých se dohodneme a které najdete v ceníku.

Všechny zapůjčené věci budou specifikovány v dokumentu od nás – a při předání i převzetí si společně podepíšeme předávací protokol. 

4) Vy nám vracíte auto: přiměřeně čisté, s plnou nádrží nafty a prázdnou nádrží chemického záchodu. Odpadní vodu není třeba vylívat, a ani doplňovat čistou vodu a plynovou lahev, to je na nás.

Pokud nám předáte auto v silně znečištěném stavu, účtujeme si za úklid 5 000 Kč (vč. DPH).  V případě nevyprázdněné kazety do chemického záchodu si účtujeme 5 000 Kč (vč. DPH).

V případě poškození jakékoli části auta (pokud není uplatněna havarijní pojistka) jde plná cena za opravu za vámi (část může být hrazena z kauce).

5) Auto je možné si vyzvednout v první den pronájmu v pevně dohodnutém čase mezi 9.00 a 16.30 a vrátit ho v poslední den pronájmu v pevně dohodnutém čase taky mezi 9.00 a 16.30. Prosíme, abyste si čas předání s námi dohodli telefonicky na čísle +420 776 354 541 (předání v Českých Budějovicích).

6) Kdyby se vám na cestách tolik líbilo, že byste chtěli přijet později, je to možné při brzké domluvě a v případě, že auto už není rezervováno pro další termíny.  Cena za pronájem by se pak odečítala z kauce. Jinak si v případě pozdějšího vrácení vozu, než na jakém jsme se dohodli, účtujeme pokutu 100% příplatku k ceně pronájmu + náhradu škody.

STORNO POPLATKY

1) Pokud zrušíte svou cestu 30 a více dní před sjednaným dnem začátku pronájmu auta, činí storno poplatek 50 % z celkové ceny nájemného vč. DPH.

2) Pokud zrušíte cestu méně než 30, ale více než 15 dnů před domluveným dnem začátku pronájmu, je storno poplatek 70 % z celkové ceny nájemného vč. DPH.

3) Pokud zrušíte smlouvu méně než 15 dní před dohodnutým dnem začátku pronájmu, pak je storno poplatek 90 % z celkové ceny nájemného vč. DPH.

Protože ale víme, že se to může stát, tak pokud se mezitím auto podaří znovu pronajmout, zaplatíte jen rozdíl mezi novým nájmem a vaším stornovaným.

Můžete si také předem pořídit pojištění storno poplatků od některé z pojišťoven.

POJIŠTĚNÍ A PORUCHY AJ.

1) Affinity HUGO má pojištění zahrnující povinné ručení, havarijní pojištění all-risk (spoluúčast pro havarijní pojištění 10 %, min. 10 000 Kč), pojištění čelního skla a asistenční služby.

Přejeme vám veskrze bezpečné cestování, nicméně zde je pár dalších pravidel: Pokud by došlo k nějaké pojistné události nebo jiné škodě na autě nebo v něm, spoluúčast a jiná vzniklá škoda vám bude stržena z kauce. Pokud by výše kauce nestačila, je třeba rozdíl zaplatit do 5 pracovních dnů. Havarijní pojištění se nevztahuje na poškození nebo ztrátu příslušenství vozu, stejně jako při vniknutí třetí osoby a krádeži příslušenství nebo předmětů umístěných uvnitř vozidla. Jako pronajímatelé máme právo zadržet celou kauci až do doby, než se pojistná událost vyřeší nebo odborný servis vyčíslí výši škody.

2) Kdyby se vám nějakým nedopatřením podařilo ztratit klíče od auta, malý techničák, zelenou kartu, servisní knížku apod., musíme si účtovat 5 000 Kč za každou ztracenou položku. 

3) Pokud by se vám cokoli na autě stalo, okamžitě nám prosím telefonujte na +420 776 354 541

V případě nehody, živelní události, vloupání do auta nebo ukradení vozu jste povinni událost hlásit policii a vyžádat si doklad o provedeném šetření.

Jestliže byste nám škodu nenahlásili a auto by nebylo možné používat, anebo pokud škoda přesáhne 50 000 Kč, vyhrazujeme si právo vám účtovat 5 000 Kč za každý den, po které bude auto neprovozuschopné.

4) Affinity HUGO je částečně ještě v záruce, takže případné opravy je nutné provádět v autorizovaných servisech Fiatu (na základě předložení servisní knížky by měla být možná bezplatná oprava).

5) Informace k asistenčním službám dostanete spolu s dalšími dokumenty.

6) Pokud si chcete pojistit svou kauci, mrkněte se na vansafe.cz.

7) A nezapomeňte si pořídit cestovní pojištění pro sebe!

PLNÉ ZNĚNÍ OBCHODNÍCH PODMÍNEK

Plné znění našich obchodních podmínek najdete zde. Prosíme, abyste se s nimi před podpisem smlouvy o pronájmu detailně seznámili.